Czapka dla biskupa – rozwiązanie konkursu

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zakończeniu lekcji muzealnej i konkursu plastycznego pt.: CZAPKA DLA BISKUPA. Cieszymy się, że na nasze zaproszenie odpowiedzieli nauczyciele i katecheci a wraz z nimi ponad 500- osobowe grono dzieci z całej diecezji.

Jury konkursowe oceniające efekty pracy dzieci wyraziło zadowolenie z bardzo wysokiego poziomu wykonawczego i artystycznego przygotowanych mitr. Bardzo trudne okazało się wyłonienie zwycięzców, gdyż wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienie. Swoje uznanie i wdzięczność okazał także ksiądz biskup diecezjalny Ryszard Kasyna, który dla zwycięzców podpisał gratulacyjne dyplomy.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców, którym składamy serdeczne gratulacje. Nagrodzone mitry będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Diecezjalnym w Pelplinie.

Nauczycielom składamy podziękowania i zapraszamy na kolejne wydarzenia w Muzeum Diecezjalnym.

I miejsce Zespól Kształcenia i Wychowania w Rudnie; II miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie; III miejsce Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu; wyróżnienia: Zespól Kształcenia i Wychowania w Rudnie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopytkowie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach