Standardowa oferta edukacyjna

[fblike]

Oferta edukacyjna Muzeum Diecezjalnego w Pelplinie jest przygotowywana w oparciu o ekspozycję stałą rzeźby gotyckiej, złotnictwa oraz szat liturgicznych, kolekcje papieską oraz aktualne wystawy czasowe oraz zagadnienia związane z historią miasta i regionu. Jest propozycją wzbogacenia szkolnego procesu dydaktyczno-wychowawczego skierowaną do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Oferta jest zróżnicowana oraz dostosowana do wieku, zainteresowań i poziomu edukacyjnego odbiorców. Zajęcia prowadzone są zarówno w muzeum, jak i na terenie opactwa pocysterskiego. Dodatkowym atutem zajęć jest wzbogacenie ich o wykorzystanie wybranych muzealiów, pomocy dydaktycznych, środków audiowizualnych a w grupach młodszych – gier i zabaw dydaktycznych. Zajęcia wyzwalają aktywne uczestnictwo i cieszą się popularnością wśród dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

 

Opłatę za lekcje muzealne reguluje aktualna oferta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA090807060504030201

Zapraszamy również do innych aktualnych ofert:

– Klejnoty kuszące blaskiem